Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

« Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань,

турбуйтеся про головні, найважливіші

                                                         джерела духовної культури – бібліотеки».

 В. Сухомлинський

      З 1 по 31 жовтня в нашій гімназії проходив  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  метою якого було не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем. Протягом місяця було проведено низку цікавих та змістовних заходів: книжкові виставки, бібліотечні уроки, години спілкування та ін.

 

Розпочався місячник презентацією книжкової виставки для учнів 

1-11класів «Книга святкує іменини» під час якої учні з подивом дізнавалися, що їх улюблені книги мають такий поважний вік. 

Не менш цікаво пройшов урок-подорож для учнів 6-х класів «Незвичайні бібліотеки світу» 

 

 Вже традиційною стала співпраця шкільної бібліотеки з Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б. Лавреньова. Цого разу вони підготували і провели для наших учнів такі заходи: «Галера пригод» - піратські розваги для учнів 8-А класу, «Етикет гостя та господаря» -комільфо-вечір для 8-Г класу, «В гостях у дерев» - зустріч на екологічному майданчику з учнями 4-А класу.

            В рамках місячника пройшла акція "Подаруй бібліотеці книгу". Завдяки старанням учнів та вчителів гімназії фонд нашої бібліотеки збільшився на 75 нових книг. Це і література для молодших школярів, і художні твори за шкільною програмою для старшокласників, і фахова література для вчителів.

 

 

 

 

Учні початкової школи взяли участь у конкурсі малюнків "Ми читаємо і малюємо"

А яскравою крапкою  на закінчення місячника шкільних бібліотек в нашій гімназії стало свято урочистої посвяти в читачі першокласників « Мандрівка до Книжкового королівства»