Читацькі перегони

Шановні читачі нашої бібліотеки! Запрошуємо вас взяти участь у І турі конкурсу "Читацькі перегони", який проводиться для учнів 2-4 класів у  рамках міського конкурсу "Читання для зростання"

Умови конкурсу: 

      І тур (шкільний) - проводиться серед учнів 2 – 4 класів у терміни, визначенні  Положенням про конкурс, а саме: жовтень 2017 – лютий 2018 рр. У конкурсі можуть брати  участь усі учні відповідної вікової категорії.

      Учасники конкурсу повинні виконати  завдання:

Написати відгук на прочитану книгу українського автора, у якому зосередити увагу на духовних та моральних цінностях, які відстоюють персонажі, на тому, як головний герой  або герої  протистоять злу, поганому та негативному.

    Відгук  може бути написанний як у прозовій, так і у віршованій формі, від руки чи надрукований на принтері, та прикрашений власними малюнками учасника.

     Відгук повинен  бути розміщений на одній стороні аркуша формату А3. Назворотному боці слід розмістити: 1) коротку розповідь про себе, зокрема як читача, та 2) рейтинговий список, до якого включити 3-5 сучасних українських дитячих книг, які конкурсант вважає цікавими і рекомендує для прочитання своїм одноліткам (вказати автора та назву).

 

 Критерії оцінювання конкурсних робіт

Членами журі у кожному турі конкурсу  братимуться до уваги:

-         уміння учасників яскраво та змістовно висловити свою думку, самостійність у виконанні творчих завдань;

-         творче ставлення дитини до складання відгуку;

-         відповідність художнього оформлення змісту відгуку;

-         грамотність тексту, - відповідно до віку учасника.

 

До ІІ (міського) туру конкурсу виходять роботи учасників, що посіли у шкільному турі І – ІІІ місця (три роботи від кожної школи-учасниці).