Вітаємо з перемогою!

                              Вітаємо з перемогою 

ученицю 4-А класу Кумейко Катерину, яка посіла ІІ місце у загальноміському конкурсі "Читання для зростання" з відгуком на книгу В. Вздульської "Вертихвіст"!

     Урочисте нагородження відбулося 13 квітня у актовій залі Палацу для дітей та юнацтва. Переможців  привітали та нагородили цінними призами та дипломами почесні гості свята: Рожков Юрій Геннадійович -  депутат Херсонської обласної ради; Стойчева Ірина Богданівна - головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради; Верещака Тамара Юріївна - радник начальника управління освіти Херсонської міської ради, заслужений вчитель України, голова ГО «Асоціація працівників закладів освіти»; Лісова Ганна Валеріївна - директор книготорговельної мережі «Учбова книга».

       

       Нагадаємо, що в цьому році конкурс проходив серед учнів 2-4 класів під назвою "Читацькі перегони" . Конкурсанти представляли свої творчі роботи-відгуки на улюблені книги сучасних українських авторів. Всього взяли участь у змаганні 48 учнів нашої гімназіїї, а три найкращі роботи  були представлені на зальноміському етапі конкурсу.

       Це роботи  Макаренко Ігоря (4-А) - відгук на книгу С.Гридіна "Кігтик Ковбаско"; Грінберг Марини (2-А) - відгук у віршах на книгу К. Матюшкіної "Лапи геть від ялинки" та Кумейко Катерини (4-А) - на вищезазначену книгу. Молодці!